--%>

לוח זמנים מפורט

  • 8:30

    התכנסות ורישום בגן הבוטני בירושלים

    חנייה בחניון הגן הבוטני

  • 9:15 - 10:30

    "מפגש על הדרך"

    מפגש עם עובדי הוראה מעוררי השראה לשיח על החינוך בישראל

    להרחבה >
  • 10:30 - 11:00

    הפסקה

  • 11:00 - 11:30

    דברי ברכה

    איל רם, סמנכ"ל ומנהל מינהל עובדי הוראה במשרד החינוך

    משה ויגדור, מנכ"ל קרן מנדל-ישראל

  • 11:30

    הליכה לבניין קרן מנדל

  • 12:00 - 12:45

    מליאת פתיחה

    יעל הס, מנהלת מכון מנדל למנהיגות

    ד"ר לילי רוסו, מנהלת האגף להכשרה אקדמית במשרד החינוך

    עידו ברקן, מנהל תוכנית מנדל למנהיגות באקדמיה בהכשרה להוראה

  • 12:45 - 13:45

    מפגש במליאה - ציר דעת

    דברי פתיחה: ד"ר איתן סימון (יו"ר רמ"א, מכללת תל-חי אוהלו)

    פרופ' דנה בויד (מייסדת DATA & SOCIETY , אוניברסיטת ניו-יורק, Microsoft Research) בשיחה עם פרופ' קרין נהון (המרכז הבינתחומי הרצליה, אוניברסיטת וושינגטון, נשיאת איגוד האינטרנט הישראלי)

    מגיבות: פרופ' מיכל בלר (מכללת לוינסקי לחינוך) וד"ר טובה מיכלסקי (אוניברסיטת בר-אילן)

  • 13:45

    ארוחת צהריים

  • 14:30 - 16:00

    סדנאות פתיחה: צוהר לצירי החקירה

    למידע על המרצים >
  • 16:00

    הפסקה

  • 16:15 - 17:00

    עמיתי מנדל מציגים: יזמות בעולם הכשרת המורים

    ד"ר אביבה בר ניר, ד"ר צפריר גולדברג, ד"ר אורית דרור, ד"ר מיכל הוניג, ד"ר פנינת טל, ד"ר צחי לב-רן, ד"ר ענת משה, ד"ר דניאל ניקריטין וד"ר תמי ראובני

  • 17:00

    הפסקה

  • 17:30 - 18:00

    ברכת נשיא המדינה, מר ראובן ריבלין
    צידה לקראת שבת

  • 18:00 - 18:30

    טקס הוקרה לנשיאי מכללות פורשים

  • 18:30

    ארוחת ערב

  • 7:00

    שיעור פילאטיס

    למגיעים במוצ"ש

  • 10:00

    התכנסות, רישום במלון וארוחת בוקר קלה

    חנייה במלון

  • 10:30 - 10:45

    ברכות

    איריס וולף, מנהלת אגף בכיר הכשרה והתמחות, משרד החינוך

  • 10:45 - 11:00

    הזנקת צירי החקירה

  • 11:00 - 12:00

    מפגש במליאה - ציר אדם

    דברי פתיחה: פרופ' רוני לידור (המכללה האקדמית וינגייט)

    פרופ' מרתה נוסבאום (אוניברסיטת שיקגו) בשיחה עם פרופ' יולי תמיר (מכללת בית ברל)

    מגיבים: פרופ' רנדה ח'יר עבאס (המכללה האקדמית הערבית לחינוך בישראל - חיפה) וד"ר אדר כהן (האוניברסיטה העברית בירושלים)

  • 12:00 - 17:00

    סיורים ודיונים בקבוצות לפי צירי החקירה

  • 17:30 - 18:00

    התכנסות חזרה בכפר בלום, קפה ועוגה

  • 18:00 - 19:00

    חידושים במדיניות

    ד"ר לילי רוסו, מנהלת האגף להכשרה אקדמית במשרד החינוך

  • 19:00

    ארוחת ערב והתארגנות בחדרים

  • 21:00

    קובי אוז מארח את רות קלדרון

  • 6:30

    יוגה למשכימי קום

  • 7:30

    ארוחת בוקר

  • 8:30 - 10:00

    "אימון בוקר": סדנאות ניהול בהתאם לשיבוץ

    למידע על המרצים >
  • 10:00

    הפסקה

  • 10:45 - 12:00

    מפגש במליאה - ציר חברה

    רב-שיח בהשתתפות רפיק חלבי, ראש המועצה המקומית דלית אל-כרמל, פרופ' יחזקאל טלר, המכללה האקדמית לחינוך - גורדון, ופרופ' גד יאיר, האוניברסיטה העברית בירושלים

    מנחה: פרופ' ציפי ליבמן, מכללת סמינר הקיבוצים

  • 12:00

    הפסקה

  • 12:15 - 13:15

    סיכום העבודה בצירי החקירה

  • 13:15

    ארוחת צהריים

  • 14:15 - 15:15

    סיכום העבודה במליאה: מהשאלות הגדולות לשולחן העבודה

  • 15:15

    הפסקה

  • 15:45 - 17:00

    מליאת סיכום

    הובלת מוסד אקדמי

    חתן פרס ישראל פרופ' אבישי ברוורמן

    פרופ' תמר אריאב מנהלת אקדמית, קרן מנדל-ישראל

  • 17:00 - 17:30

    סיכום ריטריט

  • 17:30

    סיום