חדשות ואירועים

טקס הסיום החגיגי של תוכניות מכון מנדל למנהיגות

עמיתי תוכניות המכון חגגו את סיום לימודיהם בנוכחות יו"ר קרן מנדל ונשיא הקרן

​בנוכחות יו"ר קרן מנדל, מר מורטון מנדל,  נשיא הקרן פרופ' יהודה ריינהרץ, סגן יו"ר קרן מנדל ונשיא הפדרציה היהודית של קליבלנד, סטיב הופמן, מנכ"ל קרן מנדל-ישראל משה ויגדור, מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב ומפקדת מערך מג"ן בחיל החינוך והנוער בצה"ל, אל"מ קרן קמרינסקי, חגגו עמיתי תוכניות מכון מנדל למנהיגות את סיום לימודיהם.

"השותפות בין מכון מנדל לצה"ל מבוססת על תשתית ערכית ובניית תוכנית המשרתת את המפקדים הלומדים בה", אמרה אל"מ קמרינסקי בדברי הברכה שלה לעמיתים הבוגרים של מחזור י"ב בתוכנית מנדל למנהיגות חינוכית בצה"ל – קצינים בכירים מכל חילות הצבא. "במרכזה האמונה בחשיבות הרבה של ההשקעה בפיתוח מפקדים מנהיגים, עם גישה חינוכית וחברתית, כחלק מתהליך לחיזוק חוסנו של צבא הגנה לישראל", אמרה.

טקס הסיום החגיגי של תוכניות מכון מנדל למנהיגות 2018|Grad2018

את לימודיהם במכון מנדל למנהיגות סיימו גם 17 עמיתות מחזור ד' בתוכנית מנדל לפיתוח מנהיגות בקהילה החרדית, 24 עמיתי מחזור ג' בתוכנית מנדל למנהיגות נוער – מנהיגים מקרב הסגל הבכיר של תנועות הנוער בישראל, וכן 15 עמיתי המחזור הראשון של תוכנית מנדל למנהיגות בתרבות יהודית.

בטקס, שנערך ב-29 באוקטובר במרכז מורשת מנחם בגין בירושלים, חגגו את סיום לימודיהם גם 21 עמיתי מחזור כ''ה בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית –  מיזם משותף לקרן מנדל ולמשרד החינוך שנוסד ב-1991. 

"חלק מתפקידיי בחיי העסקיים הוא להשקיע כסף מתוך ציפייה לתשואה. אני יכול לומר שההשקעה שביצענו בתוכניות מנדל בישראל היא ההשקעה שהניבה את התשואה הגדולה ביותר. העובדה ששמי, ששם משפחתי, מתנוסס על התוכניות האלה משמעותית מאוד עבורי", אמר יו"ר קרן מנדל, מר מורטון מנדל לבוגרים הטריים.