דברי הסבר והנחיות למילוי טופס מועמדות


להלן הנחיות להגשת מועמדות ללימודים בתוכנית מנדל לפיתוח מנהיגות בקהילה החרדית, לשנת הלימודים תשפ"ג-תשפ"ד.

נגישות לטופס ההרשמה

לתשומת לבך, טופס המועמדות נתמך בדפדפנים הבאים: Google Chrome ו-Edge.
 1. גישה לטופס ההרשמה – לאחר קריאת ההנחיות והקלקה על התיבה "קראתי את ההנחיות", תוכלי להיכנס לטופס הגשת מועמדות. לאחר רישום ראשוני למערכת, ייווצר עבורך "אזור אישי". הכניסה לאזור האישי תיעשה באמצעות מילוי מספר ת"ז ומספר טלפון נייד. ססמה חד-פעמית תישלח לטלפון הנייד, ובאמצעותה תתאפשר הכניסה לאזור האישי. אם מדובר בטלפון כשר, תקבלי את הססמה בשיחת טלפון.
  אין חובה למלא את טופס ההרשמה כולו בפעם אחת. טיוטת טופס ההרשמה תישמר באזור האישי, כל עוד לא נשלחה. באמצעות האזור האישי, ניתן לחזור ולהיכנס לטופס ההרשמה, ולהמשיך מהנקודה שבה עצרת, וזאת בתנאי שלחצת על הלחצנים "שמור טיוטה". במידת הצורך (למשל, לצורכי תמיכה טכנית או בדיקת מצב ההרשמה) קרן מנדל רשאית להיכנס ולצפות בפרטים שהזנת כטיוטה, טרם לחיצה על כפתור "שלח". לאחר סיום מילוי הטופס ולחיצה על הכפתור "שלח", לא תתאפשר גישה חוזרת לטופס.

 2. הכנת מסמכים ופרטי מידע – מומלץ להכין מראש את המסמכים ופרטי המידע הבאים, לשמור אותם אצלכם למקרה של בירור או תקלה טכנית, ורק לאחר מכן לגשת למילוי הטופס:

  1. מסמך קורות חיים
  2. מהלך חיים – חיבור קצר ובו תיאור של שלבים מרכזיים, ביוגרפיים ותעסוקתיים, שנראים לך רלוונטיים. (היקף החיבור עד כ-300 מילים).
  3. תמונת פספורט – נא לסרוק תמונת פספורט ולשמור את הקובץ עם סיומת GIF או JPG או PNG. שמך ומספר ת"ז יצוינו כשם הקובץ.
  4. תעודת התואר האחרון, זכאות לתואר או אישר ססטוס לימודים (סרוק במחשב)
  5. גיליון ציונים של התואר האחרון (סרוק במחשב)
  6. ממליצים – יש למלא בטופס פרטי שני ממליצים: שמות הממליצים, תפקידם, הארגון שהם עובדים/מלמדים בו, הרקע להיכרותכם, מס' טלפון ודוא"ל. יש לוודא את הסכמת הממליצים לשליחת פרטיהם.
   • חשוב לבחור ממליצים שיחד יוכלו לספק לנו הערכה מהימנה של יכולת ניהולית וכושר אינטלקטואלי. הערכת הממליצים צריכה להתבסס על היכרות מקצועית של שנה ומעלה. רצוי שאחד הממליצים יהיה מהתחום הלימודי.
   • נא להימנע מהמלצות של קרובי משפחה וחברים. כמו כן, הממליצים אינם יכולים להיות עובדי קרן מנדל-ישראל.
   • נא להקפיד על רישום מדויק של פרטי הדואר האלקטרוני והטלפון של הממליצים. לתושמת לבך, לא ניתן להחליף את הממליצים לאחר שמילאתם את פרטיהם בטופס.
   • לממליצים שציינת בטופס תישלח אוטומטית קישורית (לינק) למילוי ההמלצה, לפי הדוא"ל שציינת, לאחר שליחת טופס המועמדות המלא. המערכת תשלח אליך הודעה כשתתקבל אצלנו המלצה. כמו כן, באמצעות "האזור האישי" אפשר לעקוב אחר סטטוס ההמלצות.
   • באחריותך לוודא שהממליצים ימלאו וישלחו את המלצתם לפני תום מועד ההרשמה. אם לא קיבלת הודעה על מילוי שתי ההמלצות בתוך שבועיים משליחת הטופס, יש ליצור קשר עם הממליץ החסר.
    קבלת ההמלצות במועד סיום הרישום היא תנאי לדיון במועמדתך לתוכנית. לידיעתך, אנו עשויים גם להתקשר טלפונית לממליצים, לאחר קבלת המלצתם בכתב. 

 3. שליחת הטופס – את הטופס והמסמכים המצורפים אליו יש לשלוח באמצעות המקש "שלח". המקש יפעל רק בתום מילוי כל שדות החובה וצירוף הקבצים במלואם. יש לוודא כי המסמכים המצורפים מופיעים בגרסתם הסופית. לאחר שליחת טופס ההרשמה לא ניתן יהיה להחליף את הקבצים שנשלחו.
  רק לאחר שליחת הטופס יישלח קישור לטופס ההמלצה לממליצים.

 4. אישור קליטת הטופס – לאחר שליחת טופס המועמדות יישלח אליך דוא"ל ובו אישור קליטת הטופס במערכת. נא לשמור אישור זה.

 5. מועד סיום הרישום – על טופס המועמדות, המסמכים הנלווים וההמלצות להגיע למשרד ההרשמה (באופן מקוון) לא יאוחר מתאריך 31 בינואר 2022, כ"ט שבט תשפ"ב

 6. ריאיון דיגיטלי מצולם – בתוך מספר ימים משליחת טופס המועמדות תקבלי הזמנה לביצוע ריאיון דיגיטלי מצולם בין מספר דקות. תתבקשי לבצע את הריאיון הדיגיטלי בתוך כשבוע ימים.

בשאלות הנוגעות לתהליך המיון ניתן לפנות בכתב לדוא"ל Miyun-MHL@mandel.org.il או להשאיר הודעה קולית
בטלפון 02-568-8886.

לתמיכה טכנית ניתן לפנות בכתב לדוא"ל mrm-support@mandel.org.il או להשאיר הודעה קולית בטלפון
02-568-8878.


קראתי את ההנחיות.

למילוי הטופס המקוון